Trīs Latvijas hokejistu NHL spēles dienā uzvara tikai Balceram

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) ceturtdien uz ledus devās trīs Latvijas uzbrucēji - labākās sekmes bija Rūdolfa Balcera pārstāvētajai Otavas "Senators", kas mājās ar 4:0 uzvarēja Anaheimas "Ducks". Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" pagarinājumā ar 5:6 mājās piekāpās Karolīnas "Hurricanes", bet Pitsburgas "Penguins" ar Teodoru Bļugeru sastāvā viesos ar 2:3 papildlaikā atzina Floridas "Panthers" pārākumu, liecina NHL informācija.

Balcers laukumā bija deviņas minūtes (9:05), divreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, bet maču noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1. Divus vārtus uzvarētājiem guva Mets Dišenē, savukārt Anderss Nilsons vārtos atvairīja visus 45 metienus, sagādājot "Ducks" sesto zaudējumu pēc kārtas.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (13:47), vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1. "Sabres" ar divu vārtu guvumu izcēlās Džefs Skiners, turpretim "Hurricanes" tikpat rezultatīvs bija Teuvo Teravainens, kurš iemeta arī uzvaras ripu pagarinājuma ceturtajā minūtē.

Savukārt Bļugers uz ledus bija astoņas minūtes (8:05), izpildīja vienu metienu pa vārtiem un vienu spēka paņēmienu, nopelnot neitrālu lietderības rādītāju. Uzvaru Floridas klubam 46 sekundes pirms pagarinājuma beigām nodrošināja Maiks Matesons.

NHL ceturtdien notika 14 spēles un astoņas no tām noslēdzās pagarinājumā, kas ir atkārtots līgas rekords.

Pitsburgas "Penguins" ieņem 8.vietu Austrumu konferencē, par divām pozīcijām apsteidzot Bufalo "Sabres", bet Otavas "Senators" tabulā ir pēdējā ailītē 16 klubu konkurencē.

Visiem trim Latvijas hokejistu klubiem nākamās spēles būs sestdien - "Sabres" mājās tiksies ar Detroitas "Red Wings", Pitsburgas klubs viesos mērosies spēkiem ar Tampabejas "Lightning", bet "Senators" uzņems Vinipegas "Jets" hokejistus.