Spraigā spēlē Šveices hokeja izlase uzvar Kazahstānu. Spilgtākās epizodes

Pasaules čempionāts hokejā lēnām ieiet zenītā. Otrdien spēkiem A grupas spēlē mērojās Šveices un Kazahstānas hokeja valstsvienības. Šajā duelī visai spraigā spēlē uzvaru svinēja Šveice ar 3:2.

Spēles rezultātu otrās trešdaļas ceturtajā minūtē atklāja Deniss Malgins.

Šveice panāk 1:0

Šveiciešu panākumus turpināja kaldināt Dario Simions, kurš ar skaistu vārtu guvumu atzīmējās otrās trešdaļas 15. minūtē.

Šveice - Kazahstāna 2:0

Kazahstāna gan trešās trešdaļas sākumā spēja rezultāta starpību samazināt īdz minimumam. Spēlējot skaitliskajā mazākumā, Džesse Blekers ātrā pretuzbrukumā bija precīzs, un rezultāts uz tablo jau bija 2:1.

Kazahstāna samazina rezultāta starpību

Kazahstānas izlase sāka spēlēt daudz aktīvāk, taču cerības uz rezultāta izlīdzināšanu mazināja Fabrice Hercogs, kurš četras minūtes līdz spēles beigām guva Šveices izlases labā trešos vārtus.

Šveice atgūst divu vārtu starpību

Tomēr Kazahstāna visai drīz akrivizējās – kļūdas Šveices izlasei aizsardzībā, un kuriozā veidā Valērijs Orehovs guva vārtus, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Orehovs panāk 3:2

Šveices valstsvienība turnīru iesāka ar uzvaru pār Itāliju ar 5:2 un turpināja uzvaru sēriju, gūstot panākumu pret Dāniju ar 6:0. Savukārt Kazahstānas izlase čempionātu iesāka ar graujošu zaudējumu pret Dāniju ar rezultātu 1:9, piekāpšanos Francijai ar 1:2.

Otrdien sensāciju B grupā sarūpēja Austrijas hokeja izlase, kas ar 2:1 papidlaikā uzvarēja Čehijas valstsvienību. Zviedrija bez grūtībām ar 6:0 uzvarēja Lielbritānijas komandu. Savukārt A grupā Dānija ar 2:1 sarūgtināja Itālijas hokeja izlasi.

Pasaules čempionāts hokejā no 13. līdz 29. maijam norisinās Somijā. Latvijas hokeja izlase spēles aizvada B grupā Tamperē. Jau nospēlētas trīs spēles, no kurām gūta viena uzvara – pār Norvēģijas izlasi. Vēl priekšā mači ar Čehijas, Austrijas, Lielbritānijas un Zviedrijas valstsvienībām.