Teksta tiešraide: Latvija-Krievija 1:4 (spēle beigusies)

Latvijas hokeja izlases piektā apakšgrupu turnīra spēle pasaules čempionātā Minskā.

Mača sākums plkst.12.45. Mums šodien vārtos Kristers Gudļevskis, Krievija sāks ar Sergeju Bobrovski. Rezervē Edgars Masaļskis.

Ārpus pieteikuma Ivars Punnenovs, Roberts Lipsbergs un Artūrs Kulda, kuram kakla sastiepums.

Laukumā izslido tiesneši un komandas.

Pirmais metiens pa pretinieku vārtiem.

Latvijas izlasei mazākums - sods Jurim Štālam.

Pēc Ovečkina metiena ripu tver Gudļevskis.

Latvija spēlē pilnā satāvā.

Latvijas izlase pagaidām lieliski pilda trenera plānu. Miks Indrašis izvirza Latviju vadībā!

Rezultatīva piespēle Štālam.

Cieša viduszona un asi pretuzbrukumi - tāds bija Latvijas izlases treneru spēles plāns. Pagaidām puiši to pilda teicami.

Kļūdamies saspēlē un vārtus pretiniekiem gūst Viktors Tihonovs.

Krievi turpina savu ofensīvu. Noraidījums Mārim Jasam.

Latvija spēlē pilnā sastāvā.

Piespēle Širokova vārtos arī Tihonovam.

Par turēšānu ar nūju noraidīts Rodrigo Laviņš.

Vēl vienus vārtus gūst Tihonovs - viņš šodien ir mūsu izlases kapracis, jau 2+1.

35 sekundes lūdz trešdaļas beigām noraidījums krieviem.

Otrajā trešdaļā pusotru minūti varēsim spēlēt vairākumā. Metienu attiecība trešdaļā 7:15 Krievijas labā.

Sākusies otrā spelēs trešdaļa. Sākam vairākumā.

Šajā spēlēs posmā Krievijas izlasei raksturīgs neļaut pretiniekiem nomainīties un likt pārspēlēt maiņas. Redzēsim, kā mūsējie tiks ar to galā.

Krievija spēlē pilnā satāvā.

Krievi pēc mazākuma mēģina atgūt iniciatīvu un dodas bīstamos uzbrukumos. Pagaidām Gudļevskis necaursitams.

Ripa izspurdz caur Kristera kājsargiem, taču lēni paslīd garām vārtiem.

Mīstami par vārtiem met Andris Džeriņš. Bobrovskis  savā vietā.

Burmistrovs ātrumā izraujas līdz Latvijas vārtiem, bet Gudļevskis atvaira ripu ar kājsargiem.

Arēnā šodien 14 427 skatītāji. Aptuveni 75% Krievijas izlases līdzjutēju.

Krievi izspēlē līdz tukšiem vārtiem un iegūst triju vārtu pārsvaru.

No Sergeja Kutuzova piespēles vārtus guva Aleksandrs Kaļiņins.

Girgensons saņem sodu līdz spēles beigām. Tas liels zaudējums mums.

Krieviem līdz ar to nākamās piecas minūtes vairākums - noraidītais spēlētājs uz ledus nedosies arī vārtu gūšanas gadījumā.

Vēl divarpus minūtes mazākumā. Pagidām esam pašlaizliedzīgi un labi vārtos darbojas Gudļevskis.

Lielais, piecu minūšu mazākums izturēts.

Trešdaļā vēl atlikušas piecarpus minūtes.

Krievijas izlases līdzjutēji hallē pieprasa piektos vārtus.

Otrajā trešdaļā Krievijas izlase izdarīja 17 metienus pa mūsējo vārtiem, kamēr mēs atbildējām vien ar četriem.

Krievijas izlase arī pēdējo trešdaļu sākusi ar apņēmību palielināt pārsvaru.

Latvijas izlasei iespēja spēlēt vairākumā.

Jevgēņijam Medvedevam noraidījums par bloķēšanu.

Krievijas izlase spēlē pilnā sastāvā.

Uzreiz pēc vairākuma rupji kļūdamies aizsardzībā, bet Burmistrovs ar nūjas neērto pusi nespēj ripu raidīt vārtos. Labi tuvo stūri nosedza Gudļevskis.

Pamatlaikā vēl desmit minūtes.

Trešdaļas otrajā pusē Krievija spēlē mierīgāk, vairāk no aizsardzības.

Spēle beigusies. Latvijai otrais zaudējums, bet cerības uz ceturtdaļfinālu saglabājas.