Teksta tiešraide: Latvija-Francija 6:3 (spēle galā)

Otrā no divām Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlēm pret Franciju "Arēnā Rīga".

Mačs sācies!

Latvijas hokeja izlases sastāvs spēlei ar Franciju (26.04.2014.)

Vārtsargi:
#33 Ivars Punnenovs, rezervē - #30 Elvis Merzļikins;
Aizsargi:
#2 Rodrigo Laviņš, #6 Agris Saviels #11 Kristaps Sotnieks, #13 Guntis Galviņš,#32 Artūrs Kulda, #41 Mārtiņš Gipters, #52 Jānis Jaks # Mārtiņš Porejs;
Uzbrucēji:
#16 Kaspars Daugaviņš, #17 Aleksandrs Ņiživijs, #18 Kaspars Saulietis, #23 Herberts Vasiļjevs, #24 Miķelis Rēdlihs, #25 Andris Džeriņš, #40 Roberts Lipbergs, #47 Mārtiņš Cipulis, #70 Miks Indrašis, #71 Roberts Bukarts, #87 Gints Meija, #96 Māris Bičevskis.

Spēles ievadā par turēšanu ar nūju noraidīts Herberts Vasiļjevs.

Herbertam uz noraidīto soliņa vēl deviņas sekundes, noraidījums pretiniekiem. 14.numurs Francijas izlasē noraidīts par bloķēšanu.

Labs Kuldas metiens no zilās līnijas, bet Francijas vārtsargs Ardī ir acīgs.

Vairākumu izmantot neizdodas. Francija spēlē pilnā sastāvā.

Pagaidām spēle kā šupoles - te uz vieniem, te otriem vārtiem. Reāli vārtu gūšanas momenti nav bijuši ne pie vieniem , ne otriem vārtiem.

Latvijas izlase izvirzās vadībā! Pēc lieliskām Mārtiņa Cipuļa un Aleksandra Ņiživija piespēlēm viens pret pretinieku vārtsargu izslido kapteinis Herberts Vasiļjevs un no nūjas neērtās puses gūst skaistus vārtus.

Viesi dodas bīstamā pretuzbrukumā un vairālkas reizes apdraud mājinieku vārtus, taču kopējām pūlēm izdodas nosargāt vārtus neskartus. Īpaši jāuzteic Punnenovs.

Pārsvaru dubulto Miķelis Rēdlihs!

Punnenovs nospēlē nedaudz neveikli, taču ripa pēc francūža metiena spurdz garām vārtiem, skarot to konstrukciju no ārpuses.

Noraidījums Francijas izlasei. Līdz trešdaļas beigām spēlēsim vairākumā (protams, ja negūsim vārtus ātrāk).

Sitienu saņem Kaspars Daugaviņš, tiesneša svilpe klusē.

Trešdaļa galā.

Otrā trešdaļa sākusies. Francija iztur mazākumu.

Pēc spēlētām divarpus muinūtēm 2.trešdaļā, Francijas izlase vienus vārtus atgūst.

Rezultatīvs metiens padevies Žonatanam Žanī.

Latvijas izlasei otrais vairākums trešdaļā - Francijai divas minūtes par skaitliskā sastāva pārkāpumu.

Latvija izmanto vairākumu - otros vārtus šajā spēlē gūst Herberts Vasiļjevs!

Rezultatīvas piespēles Vasiļjeva otrajos vārtos Rodrigo Laviņam un A.Ņiživijam.

Viens pret Francijas izlases vārtsargu izslido Gints Meija un panāk 4:1!

Neveiksmīgi vārtos nospēlē Punnenovs un viesi panāk 4:2. Rezultatīvs metiens Damjēna Flerī kontā.

Šķiet, Latvijai sekos vārtsargu maiņa - uz soliņa jau piecēlies Elvis Merzļikins.

Vārtos Punnenovu nomaina Merzļikins.

Merzļikinam smaga debija izlasē - jau viens no pirmajiem pretinieku metieniem lido vārtos.

Latvijas izlasei skaitliksais vairākums. Iespēja atjaunot divu vārtu pārsvaru.

Sanākušie skatītāji pieprasa piektos vārtus.

Vairākumu izdodas izmantot! Savus otros vārtus mačā gūst arī Miķelis Rēdlihs.

Veiksmīgi pretinieku uzbrukuma laikā nospēlē Merzļikns. Kaut vārtu priekšā bija ievērojama apmēra burzma, vārtsargs saskatīja ripu un piespieda to pie ledus.

Līdz trešdaļas beigām divas minūtes.

Sākusies izšķirošā trešdaļa.

Vairākus metienus atvaira Elvis Merzļikins, taču tie vairāk traktējami kā uzmetieni pa vārtiem.

Bičevska trijnieks ar Robertu Lipsbergu un Robertu Bukartu savērpj karuseļus pretinieku zonā, taču reālas vārtu gūšanas iespējas neizveido.

Spēli klātienē vēro aptuveni trīsarpus tūkstoši skatītāji

Francūži ilgāku laiku darbojas mūsu aizsardzības zonā, taču mūsu izlases spēlētāji veiksmīgi novirza spēli pie laukuma apmalēm.

Latvijas izlasei vairākums.

Vairākums izmantots jau tā pirmajās sekundēs - šoreiz izceļas Miks Indrašis!

Indraša vārtos lieliski vārtsarga redzamību nosedza Daugaviņš. Viņam gan rezultatīva piespēle par to nepienākas, tā šoreiz Miķelim Rēdliham.

Latvijai vēl viens vairākums. Jau otro reizi pēc kārtas pārkāpums pret Mārtiņu Poreju.

Francijas izlase spēlē pilnā sastāvā.

Ripa trāpa pa Francijas vārtu stabiņu, tiesneši caurskata videoatkārtojumu un konstatē, ka vārtu guvuma nav.

Sākušas pēdējās divas pamatlaika minūtes.