Teksasas Ziemas klasikā Dalasas «Stars» 85 tūkstošu skatītāju priekšā pieveic «Predators»

Jaunā gada pirmā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) spēle tika aizvadīta zem klajas debess, Dalasā vietējiem „Stars” pieveicot Nešvilas „Predators”. Spēli klātienē noraudzījās vairāk nekā 85 tūkstoši skatītāji, kas ir otrs lielākais pūlis līgas vēsturē, liecina NHL informācija.

Teksasas klubs spēlē bija pārāks ar 4:2, lai gan pirmais periods noslēdzās ar divu vārtu pārsvaru viesiem. Vispirms Mets Dušeins realizēja vairākumu piecatā pret trim, savukārt nepilnas divas minūtes vēlāk precīzs bija Dante Fabro. Abi šie vārti tika gūti, kamēr mājinieki izcieta piecu minūšu noraidījumu.

Otrā perioda izskaņā Bleiks Komo guva pirmos vārtus „Stars” labā, savukārt pēdējās trešdaļas pirmajā minūtē Matiass Janmarks atgrieza līdzsvaru uz tablo. Turpinājumā Aleksandrs Radulovs realizēja vairākumu, kam sekoja Andreja Sekera vārtu guvums, ar 4:2 vadībā izvirzot mājiniekus. Atlikušajā laikā „Predators” vārtus vairs neguva, Dalasas klubam svinot panākumu.

Dalasas „Stars” – Nešvilas „Predetors” spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šo spēli klātienē noskatījušies 85 630 skatītāji, kas ir visu laiku otrs lielākais apmeklējums NHL vēsturē. Vairāk līdzjutēju bijis vienīgi 2014. gada Ziemas klasikā, kad Mičiganas stadionā ieradās vairāk nekā 105 tūkstoši hokeja fani.

Paralēli hokeja spēlei risinājās arī citas aktivitātes, tostarp arī sivēnu skriešanās sacīkstes.

Dalasas „Stars” 41 spēlē ir iekrājuši 50 punktus, kas dod trešo vietu NHL Austrumu konferencē. Savukārt „Predators” ar 42 punktiem 39 mačos ieņem 11. pozīciju.