Sporta studija

Bagatskis par izlasi, Ukrainu un jaunajiem spēlētājiem

Sporta studija

Kirovs Lipmans : Nolanam es dodu 6 no 10 par darbu

Teds Nolans : Es Latvijai atdevu daļu no sevis

Teds Nolans : Es Latvijai atdevu daļu no sevis

Pametot Latviju pēc darba valstsvienības galvenā trenera amatā, Teds Nolans Latvijas Televīzijas "Sporta Studijā" atzina, ka Latvijā ir atstājis daļu no sevis. Ziemeļamerikā treneris teicis, ka Latvijas hokejisti strādā un cīnās ar sirdi, bet pārējo var iemācīt.

Pims darba izlasē Nolans iepazinis arī Latvijas tautas vēsturi un pārliecinājies, ka ir atradis sev piemērotu vietu. Trenera darbā bijis daudz emociju, un Nolans atzina, ka spēlētāji nākuši klāt un teikuši paldies, kas hokejā negadās tik bieži. 

Bieži vien īstie spēlētāji nav tur, kur vairāk skatās, tādēļ Nolans ir gandarīts, ka viņam bija iespēja redzēt Latvijas jaunos hokejistus. Miku Indraši treneris uzskata par lielāko Latvijas talantu, taču sagaida, ka uzbrucējs mainīs attieksmi un pieeju darbam.

Izlasē grūtākie Nolanam bijuši pirmie divi gadi, lai nopelnītu atzinību gan spēlētāju un federācijas vadības, gan līdzjutēju skatījumā. Latvijā ir, iespējams, labākie fani pasaulē, teica Nolans, un arī par hokeja izlases nākotni viņš ir cerīgi noskaņots.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti