Tampabejas «Lightning» bez Balcera uzvar NHL mačā

Latviešu hokeja uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Tampabejas "Lightning" ceturtdien savā laukumā ar 5:2 apspēlēja Nešvilas "Predators". Tampabejas vienību panākumu guva bez Balcera iesaistes, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Balcers komandai palīdzēt nevarēja savainojuma dēļ. Liepājnieks nav spēlējis jau divas nedēļas.

Spēles pirmajās trīs minūtēs mājinieki ātri vien panāca 2:0 vadību. Trešdaļas vidū "Predators" vienus vārtus atguva, bet otrajā periodā rezultātu izlīdzināja. Pēdējā trešdaļā "Lightning" guva trīs bezatbildes vārtus, pārliecinoši gūstot panākumu spēlē.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tampabejas komandai šis bija trešais panākums pēdējās četrās spēlēs. "Lightning" hokejisti pēdējās 12 spēlēs uzvarējuši deviņas reizes.

Sezonas kopvērtējuma Balcera vienība ar 33 punktiem 26 spēlēs ir NHL Austrumu konferences piektajā vietā.

Nākamo spēli "Lightning" aizvadīs sestdien, kad Floridas derbijā uzņems "Panthers".