Šveicieši nepretendēs uz hokeja čempionāta rīkošanu 2021. gadā

Šveices hokeja federācija 1. maijā nākusi klajā ar paziņojumu, ka nepieteiksies kā rīkotāja 2021. gada pasaules čempionātam hokejā. Tas nozīmē, ka nākamgad pasaules čempionāts notiks kā iepriekš plānots Minskā un Rīgā.

Šāds lēmums pieņemts lielo ekonomisko risku dēļ, kas rastos, ja turnīru atkal pārceltu. Līdz ar to 2020. gada pasaules čempionāts, kuram bija jārisinās Cīrihē un Šveicē, tiek noslēgts, un orgkomiteja darbu noslēgs līdz jūnija beigām.

Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) informē, a Šveice pieteiksies organizēt pasaules čempionātu hokejā vēlāk, un jau pēc 2025. gada, kad čempionāta norises vietas jau ir sadalītas.

Pēc 1. maija lēmuma skaidrs, ka arī hokeja līdzjutēji beidzot var cerēt atgūt naudu, kas investēta pasaules čempionāta spēļu biļetēs. Orgkomiteja sola jau nākamnedēļ informēt, kā notiks naudas atgriešanas process.

Jau ziņots, ka pasaules čempionātam hokejā vajadzēja norisināties laikā no 8. līdz 24. maijam divās Šveices pilsētās – Cīrihē un Lozannā, taču koronavīrusa Covid-19 izplatības dēļ čempionāts tika pārcelts uz nezināmu laiku, iesaldējot arī hokeja līdzjutēju naudu, kas samaksāta par spēļu biļetēm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti