Stenlija kausa ieguvēja Sentluisas «Blues» un Otavas «Senators» NHL sezonu sāk ar zaudējumiem

Stenlija kausa ieguvēja Sentluisas “Blues” jauno Nacionālās hokeja līgas sezonu iesākusi ar zaudējumu Vašingtonas “Capitals”, savukārt Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators” piedzīvoja neveiksmi pret Toronto “Maple Leafs”, liecina organizatoru informācija.

“Blues” tikai pagarinājumā ar 2:3 piekāpās “Capitals”. Rezultātu gan atklāja tieši Stenlija kausa ieguvēja, kad 1:0 panāca Semjuels Bleiss, bet Alekss Pjetrandželo pārsvaru dubultoja. Pirms pirmās trešdaļas beigām Aleksandrs Ovečkins rezultāta starpību samazināja.

Otrajā trešdaļā Dmitrijs Orlovs panāca neizšķirtu, bet trešajā vārtu guvuma nebija. Papildlaika trešajā minūtē Jakubs Vrāna raidīja ripu vārtos, un uzvaru varēja svinēt “Capitals”.

Tikmēr Balcera pārstāvētā Otavas “Senators” ar 3:5 piekāpās Toronto “Maple Leafs”. Tiesa gan, bez latvieša sastāvā, jo Rūdolfs vēl dziedē pārbaudes spēlē gūto traumu.