Stenlija kausa finālsērija sākas ar Bostonas «Bruins» uzvaru

Stenlija kausa izcīņas finālsērijas pirmajā mačā pirmdien Bostonas “Bruins” ar 4:2 uzvarēja Sentluisas “Blues” vienību, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā periodā vadībā izvirzījās Sentluisa, kad vārtus guva Breidens Šens. Viņš pielika roku arī pie otro vārtu guvuma otrās trešdaļas ievadā – pēc Šena piespēles vārtus guva Vladimirs Tarasenko, panākot 2-0 “Blues” labā.

Taču jau drīz Konors Kliftons samazināja vārtu starpību, bet Čārlzs Makavojs panāca neizšķirtu.

Trešā trešdaļa jau pagāja Bostonas “Bruins” zīmē – vispirms ar vārtu guvumu izcēlās Šons Kurali, bet īsi pirms pamatlaika beigām Breds Maršāns raidīja ripu tukšos vārtos, panākdams jau 4:2.

Līdz ar to “Bruins” sērijā līdz četrām uzvarām ir vadībā ar 1-0. Nākamais finālsērijas duelis notiks trešdien.

Līdz šim “Bruins” ir sešas reizes izcīnījusi Stenlijja kausu, bet “Blues” vēl ne reizi nav ieguvusi prestižo balvu.