Sprukts un Rēdlihs asistē Maskavas «Dinamo» izslēgšanā no Gagarina kausa pretendentiem

Uzbrucēji Jānis Sprukts un Miķelis Rēdlihs pirmdien izcēlās ar rezultatīvām piespēlēm Jaroslavļas "Lokomotiv" uzvarā 5:1 izbraukumā pār Maskavas "Dinamo" izšķirošajā spēlē Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā, informēja organizatori.

"Lokomotiv" sērijā līdz četrām uzvarām treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītos Gagarina kausa īpašniekus un regulārās sezonas uzvarētājus pārspēja septiņu spēļu maratonā ar 4:3. Savainojuma dēļ "Dinamo" uzbrucējs Mārtiņš Karsums sērijas pēdējā cīņā laukumā nedevās.

Pēc Sprukta un Rēdliha piespēles Džefs Plets pirmajā trešdaļā Jaroslavļas kluba pārsvaru palielināja līdz 2:0. Laukuma saimniekiem vienus vārtus pēc pārtraukuma atguva Leo Komarovs, tomēr trešajā periodā divreiz precīzs uzvarētājiem bija Sergejs Koņkovs, turklāt vēlreiz ripa cīņas izskaņā nonāca tukšos "Dinamo" vārtos.

Rietumu konferencē jau iepriekš dalību pusfinālā nodrošināja Sanktpēterburgas SKA un Prāgas "Lev". Ar "Lev" nākamajā kārtā tiksies Rīgas "Dinamo" un Doņeckas "Donbass" cīņas uzvarētāji, kurus noskaidros pēdējā spēlē sērijā pirmdien Bratislavā.