Sprukts gūst pirmos vārtus Šveices hokeja čempionātā

Jānis Sprukts otrdien guva pirmos vārtus pēc pārcelšanās uz "Fribourg-Gotteron", tomēr Latvijas uzbrucēja pārstāvētā komanda viesos ar 4:5 pagarinājumā zaudēja Ženēvas "Servette" Šveices hokeja čempionāta spēlē, liecina organizatoru informācija.

Otrās trešdaļas beigās pēc Sprukta iemestajiem vārtiem "Fribourg-Gotteron" izvirzījās vadībā ar 3:2, taču cīņas turpinājumā nonāca iedzinējos un no zaudējuma pamatlaikā izglābās ar vārtu guvumu divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām.

Ar 42 spēlēs gūtiem 48 punktiem "Fribourg-Gotteron" turnīra tabulā ir 10.vietā 12 komandu konkurencē. "Fribourg-Gotteron" vadība janvāra vidū noslēdza līgumu ar Spruktu un rēķinās ar viņa palīdzību iekļūšanai izslēgšanas turnīrā.

Novembra beigās Sprukts pēc pušu vienošanās lauza līgumu ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Jaroslavļas "Lokomotiv" un kopš tā laika nespēlēja. Šosezon Sprukts KHL16 spēlēs iemeta vienus vārtus un veica četras rezultatīvas piespēles.