Sprukts atgriežas laukumā «Lokomotiv» zaudētā KHL spēlē

Jānis Sprukts pēc ilgstošas savainojuma dziedēšanas trešdien atgriezās laukumā, taču viņa un vēl viena Latvijas uzbrucēja Miķeļa Rēdliha pārstāvētā Jaroslavļas "Lokomotiv" ar 1:4 mājās zaudēja Ņižņijnovgorodas "Torpedo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, liecina KHL informācija.

Abi Latvijas uzbrucēji laukumā devās vienā maiņā, taču rezultativitātes punktus cīņā pret galvenā trenera Pētera Skudras vadīto "Torpedo" neguva. Gan Sprukts, gan Rēdlihs, kurš laukumā atgriezās pēc nedēļu ilgušas pauzes, spēlēja nepilnas 16 minūtes. Rēdliha rēķinā bija divi metieni, savukārt Sprukts pa vārtiem meta vienu reizi.

Sprukts atgriezās pēc trīs mēnešus ilgušas ārstēšanās, jo ceļgalu viņš savainoja spēlē 11.oktobrī.

Savukārt citā KHL spēlē trešdien noraidījumu līdz spēles beigām nopelnīja Mārtiņš Karsums, bet uzbrucēja pārstāvētā Maskavas "Dinamo" ar 3:6 Sanktpēterburgā piekāpās vietējam SKA. Karsums pēdējās trešdaļas sākumā saņēma 5+20 minūšu noraidījumu par sitienu pretiniekam ar ceļgalu. Karsums laukumā pavadīja astoņas minūtes un divreiz meta pa vārtiem.

Sprukts, Rēdlihs un Karsums ir iekļauti Latvijas izlasē startam Soču ziemas olimpiskajās spēlēs.