Sotnieks un Daugaviņš gandarīti par izlases saturīgo sniegumu

Pirmajā spēlē pasaules čempionātā Latvijas hokeja izlase Maskavā ar 1:2 pagarinājumā piektdien zaudēja Zviedrijai, tomēr vienīgo vārtu autors Kristaps Sotnieks un komandas kapteinis Kaspars Daugaviņš pēc cīņas bija apmierināti ar komandas saturīgo sniegumu.

Daugaviņš ir apmierināts, ka čempionāta startā izdevies izcīnīt punktu, turklāt komanda parādīja labu sniegumu uz ledus. Latvijas izlase gaidīja iespējas un sagaidīja, sacīja komandas kapteinis. Viņš arī uzsvēra, ka pretinieku vārtos bija nevis caurums, bet Nacionālās hokeja līgas (NHL) vārtsargs Jakobs Markstrēms.

Vārtu autors Kristaps Sotnieks par spēli pret Zviedriju
00:00 / 00:47
Lejuplādēt

Savukārt Sotnieks bija gandarīts par laukumā precīzi izpildītajām detaļām, kuras tika aktīvi slīpētas treniņos pirms čempionāta. Zviedriem bija iespējas, taču palīdzēja vārtsargs Elvis Merzļikins un izdevās arī pašiem vienus vārtus iemest, sacīja Latvijas izlasē pagaidām vienīgo vārtu autors.

Jau vēstīts, ka trešajā minūtē zviedri atklāja rezultātu un turējās minimālā vadībā, līdz septiņarpus minūtes pirms trešā perioda beigām Sotnieks realizēja skaitlisko pārsvaru. Uzvaras vārtus Zviedrijai pagarinājuma pēdējā minūtē guva Gustavs Nīkvists.

Latvijas hokejisti grupas kārtas turpinājumā spēlēs sestdien plkst. 20.15 pret Čehiju un pirmdien pret Krieviju, kā arī dosies laukumā pret Šveici (11.maijā), Dāniju (13.maijā), Kazahstānu (14.maijā) un Norvēģiju (17.maijā). Otrā grupā Sanktpēterburgā spēlēs Baltkrievija, Kanāda, Somija, ASV, Slovākija, Francija, Vācija un Ungārija. Ceturtdaļfinālā tiks katras grupas četras spēcīgākās komandas.