Somijas hokejistes izcīna olimpisko bronzu

Bronzas fināla spēlē Somijas sieviešu hokeja izlase ar 3:2 trešdien pārspēja olimpiskās atlētes no Krievijas, atstājot zem olimpiskā karoga startējušās krievietes soli aiz goda pjedestāla.

Somijas dāmas jau pašā pirmās trešdaļas ievadā atklāja rezultātu, kad trāpīga bija Petra Nieminena. Otrās trešdaļas ievadā Susanna Tapani pārsvaru vēl palielināja, bet pēc dažām minūtēm Olgai Sosinai izdevās rezultāta starpību samazināt. Taču perioda vidū Somijas valstsvienības labā jau trešie vārti – savu iespēju izmantoja Linda Valimaki.

Noslēdzošajā trešdaļā gan Krievijas olimpietēm izdevās samazināt vārtu starpību līdz minimumam, taču ar to nepietika, lai izcīnītu medaļu.

Lielais fināls par zeltu gaidāms ceturtdien, kad par olimpisko čempioņu titulu cīnīsies Kanādas un ASV sieviešu hokeja izlases.