Slovāku uzbrucēji kaldina Eiropas izlases uzvaru Pasaules kausa hokejā pusfinālā

Pasaules kausa hokejā finālspēlē, kas risinājās svētdien Kanādā, papildlaikā ar 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) Zviedrijas valstsvienību uzvarēja Eiropas izlase, kas turpinās cīņu par kausu, spēlējot ar turnīra favorīta godā celto Kanādu, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu atklāja Zviedrijas izlase, kad otrā perioda trešajā minūtē vārtus guva Niklass Bekstrems. Taču Eiropas komandas atbilde ilgi nebija jāgaida – Slovākijas uzbrucēja, Losandželosas “Kings” spēlējošais Marians Gaboriks izlīdzināja rezultātu.

Trešās trešdaļas sākumā slovāka Tomāša Tatara, kurš pārstāv Detroitas “Red Wings” vienību, vārtu guvums izvirzīja Eiropas komandu vadībā. Taču nepilnas četrarpus minūtes līdz pamatlaika beigām Ēriks Karlsons izlīdzināja rezultātu. Spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 2:2.

Papildlaika ceturtajā minūtē Tatara jau otrie vārti šajā spēli izveda Eiropas izlasi finālā.

Līdz ar to pasaules kausa finālā tiksies Krievijas izlasi uzvarējusī Kanādas valstsvienība un Eiropas izlase. Pasaules kausa fināls norisināsies līdz vienas komandas divām uzvarām, un spēles paredzētas 27. un 29. septembrī. Ja būs nepieciešams, tad arī 1. oktobrī.