Sieviešu hokeja izlase cieš sagrāvi izšķirošajā spēlē pasaules čempionāta grupā

Latvijas sieviešu hokeja izlase piektdien Polijā ar 0:8 zaudēja Slovākijai pēdējā spēlē pasaules čempionātā I divīzijas B grupā, kur abas komandas izšķirošajā mačā cīnījās par iekļūšanu augstākā līmenī, liecina organizatoru informācija.

Otro trešdaļu Latvijas hokejistes sāka ar vienu vārtu deficītu, taču pēdējā pārtraukumā slovākietes devās jau ar pārliecinošu 5:0 pārsvaru. Trīs no četriem vārtiem otrajā periodā Slovākijas izlase guva skaitliskajā vairākumā.

Iepriekš turnīrā Lolitas Andriševskas trenētās Latvijas hokejistes Katovicē bija pārākas par Itālijas izlasi (4:1) un Ķīnu (3:2), līdz zaudēja Kazahstānai (1:2), bet pārspēja laukuma saimnieces polietes (5:4).

Uz I divīzijas A grupu, kas ir pasaulē otrais augstākais līmenis, pakāpās tikai turnīra uzvarētājas Slovākijas hokejistes, savukārt Latvijas izlase ieņēma trešo vietu aiz Kazahstānas.

Arī pirms gada Latvijas izlase spēlēja pirmās divīzijas B grupā.