Sentluisas «Blues» pagarinājumā panāk izlīdzinājumu Stenlija kausa finālsērijā

Zviedrijas aizsarga Karla Gunarsona metiens no zilās līnijas pagarinājuma 4.minūtē trešdien nodrošināja Sentluisas "Blues" uzvaru 3:2 viesos pār Bostonas "Bruins" un kluba vēsturē pirmo panākumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa  finālsērijā, liecina NHL informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1:1.

"Blues" pirmajā trešdaļā divreiz atspēlēja vienu vārtu deficītu, bet atlikušajā pamatlaika daļā vārti vairs netika gūti. Pagarinājumā aizturētā soda situācijā 32 gadus vecais Gunarsons iemeta karjerā pirmos vārtus izslēgšanas spēlēs.

Finālsērijas otrās spēles apskats

Sentluisas klubs līdzšinējās 13 spēlēs Stenlija kausa finālā bija zaudējis, tostarp šopavasar pirmajā mačā pret "Bruins". Sentluisas "Blues" ir spēlējis vairākos finālos, bet līdz šim klubs nebija uzvarējis nevienā spēlē.

Sērijā nākamā spēle notiks sestdien Sentluisā.