Sentluisas «Blues» hokejisti panāk izlīdzinājumu cīņā par Stenlija kausu

Sentluisas "Blues" pirmdien guva kluba vēsturē pirmo uzvaru savā laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijā, ar 4:2 pārspējot Bostonas "Bruins", liecina NHL informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 2:2.

Divus vārtus uzvarētājiem sērijas ceturtajā spēlē guva Raiens O'Reilijs. Viņa rēķinā bija arī uzvaras vārtu guvums trešā perioda vidū, panākot "Blues" 3:2 pārsvaru. Pirmajās divās trešdaļās Sentluisas komanda divreiz izvirzījās vadībā, tomēr viesi allaž spēja panākt neizšķirtu.

Savainojumu guva "Bruins" aizsargs Zdeno Hara, kam, bloķējot metienu, otrās trešdaļas sākumā pa seju trāpīja ripa. Trešajā periodā viņš ar sejas masku atgriezās uz soliņa, bet laukumā nedevās. Bostonas kluba treneris Brjūss Kesidijs pēc mača pastāstīja, ka vēl nav zināms, vai Hara piedalīsies nākamajā spēlē.

Visās līdzšinējās septiņās mājas spēlēs Stenlija kausa finālos "Blues" hokejisti bija cietuši neveiksmes.

Sērijā piektā spēle notiks ceturtdien Bostonā.