Жизнь сегодня

Собаки лают

Жизнь сегодня

Жизнь сегодня

В студии председатель Совета «Динамо Рига» Юрис Савицкис

Savickis: Rīgas «Dinamo» par Lipmanu nebalsos

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) vadības vēlēšanās Rīgas "Dinamo" būs divas balsis, un tās netiks atdotas LHF pašreizējam prezidentam Kirovam Lipmanam, trešdien LTV7 raidījumā "Žizņ Segodņa" (Dzīve šodien) teica a/s "Dinamo Rīga" padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

Savickis atklāja, ka viņam piedāvāts kļūt par LHF prezidentu, bet "Dinamo" vadītājs uzreiz atteicies daudzo pašreizējo pienākumu dēļ. Viņš gan uzskata, ka ir citi cienīgi kandidāti, kurus nenosauca. Savukārt Lipmanu "Dinamo" neatbalstīšot.

"Dinamo" ir divas balsis, kas simtprocentīgi nebūs par Lipmanu. Kirovam jau pat mildronāts nepalīdz. Domāju, ka tas jau ir humoristisks jautājums," teica Savickis.

"Dinamo Rīga" padomes priekšsēdētājs sprieda, ka Lipmanam gadu gaitā ar "meliem, apmānu un intrigām" līdz šim ir izdevies noturēties amatā, un, iespējams, kādas balsis LHF prezidents varētu saņemt arī šoreiz, tomēr Savickis cer, ka "uzvarēs veselais saprāts".

Savickis arī optimistiski pauda, ka "Dinamo" nav zudušas cerības uz izslēgšanas spēlēm Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), turklāt ne tikai teorētiski, bet arī praktiski. "Iespēja ir, uz to noskaņojam komandu. Visu esam izskaitījuši, kad var iestāties kritiskais brīdis," viņš teica.

Līdzjutēju "Dinamo" ir palicis mazāk, bet īstenie līdzjutēji uz spēlēm arvien nākot. "Esam ļoti lielā bedrē, bet sportā ir iespēja atdzimt no pelniem. Komanda sanīka pēc pāris pirmajiem zaudējumiem un nonāca psiholoģiskā bedrē, domājam, kā izvilkt," stāstīja Savickis.

Vainojamas gan esot atsevišķu spēlētāju atsevišķas kļūdas, nevis sistēmiska neveiksme. Savickis arī solīja, ka neatkāpsies no stratēģijas orientēties sastāva veidošanā uz Latvijas hokejistiem. Viņš gaida, kad atvērsies potenciālie līderi - Miks Indrašis, Lauris Dārziņš. Turklāt nepieciešama arī veiksme, kuras pietrūkst. Citām komandām arī palīdzot dažādi paranormālo spēju speciālisti, tiesa, Savickis viņu spējām īpaši netic.

"Radinieki un paziņas" Savickim sakot, ka jāņem nost galvenais treneris Normunds Sējējs, turklāt paši piesakoties viņa aizstājēji. Tomēr Savickis nevēlas Sējēju priekšlaicīgi norakstīt, jo to vienmēr var paspēt. Savukārt ar spēlētājiem esot vienkāršāk - kādiem vai nu nāksies doties uz fārmklubu Liepājā, vai līgumi tiks lauzti.

Savickis informēja, ka naudas lietas "Dinamo" ir teicamā kārtībā, ko nodrošina sponsori - visā pasaulē strādājoši gāzes uzņēmumi, tādēļ algas allaž tiekot maksātas laicīgi. Kluba budžets gadu gaitā būtiski nemainās, turklāt šosezon esot par pārsimt tūkstošiem eiro lielāks nekā pērn, un atliek finanses iztērēt ar pienācīgu atdevi. 

Rīgas "Dinamo" regulārajā sezonā ir aizvadījis ceturto daļu spēļu un ar 15 mačos gūtām divām uzvarām ieņem pēdējo vietu KHL turnīra tabulā. No 8.vietas konferencē, kas regulārās sezonas beigās nodrošinās dalību izslēgšanas turnīrā, "Dinamo" šķir 17 punkti.

Piektdien Rīgā risināsies LHF kongress, kur paredzētas federācijas izpildinstitūciju, tostarp valdes priekšsēdētāja vēlēšanas. Līdz ar to Lipmans teorētiski var zaudēt amatu, lai gan ir ievēlēts par LHF prezidentu līdz 2018.gadam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti