Savickis: Rīgas «Dinamo» dalību nākamajā KHL sezonā nekas neapdraud

Rīgas "Dinamo" Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) turpinās spēlēt arī 2017./2018.gada sezonā un nākotnes plāniem nav nekādu draudu, Krievijas ziņu aģentūrai RIAN paziņoja kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis, kurš ir arī KHL direktoru padomes loceklis. 

KHL prezidents Dmitrijs Černišenko iepriekš šonedēļ sacīja, ka vasarā KHL varētu šķirties no vairākiem klubiem. Tomēr no izredzēm uz dalību izslēgšanas spēlēs šķīrušos Rietumu konferences pastarīšu Rīgas "Dinamo" vadītājs ir pārliecināts, ka uz viņa pārraudzīto organizāciju tas neattiecas. 

""Dinamo" līgā labi jūtas. Mūsu dalībai KHL nekas nedraud," ziņu aģentūra sestdien citēja Savicki. ""Dinamo" attīstīsies un ies uz priekšu līdz ar līgu."

Savickis atturējās plašāk stāstīt par finansējumu nākamajai sezonai, taču uzskata, ka rocība paliks līdzšinējā līmenī. 

Sezonu, kurā Rīgas "Dinamo" atlicis aizvadīt vēl astoņas spēles, Savickis neuzskata par izgāztu, lai gan 52 spēlēs komanda spējusi gūt tikai 50 punktu, un no konferencē priekšpēdējās vietas to šķir 10 punktu. Savickis atzina, ka sezona nav īpaši veiksmīga un komanda neizpildīja minimālo uzdevumu, taču bijis daudz spēļu, kas patikušas līdzjutējiem.

"Ziniet, sports nav tikai uzvara, bet arī piedalīšanās. Mums dalība KHL ir sava veida uzvara," klāstīja kluba padomes priekšsēdētājs. 

Vienmēr uzvarēt griboties arī Savickim, taču, viņaprāt, šosezon komandai pietrūcis mazliet veiksmes, lai tiktu izslēgšanas spēlēs, jo daudzās spēlēs tika zaudēts pašā galotnē ar vienu vārtu starpību. No izslēgšanas spēļu zonas "Dinamo" hokejistus Rietumu konferencē šķir 28 punkti jeb 10 uzvaru tiesa.

Savickis arī piebilda ka Minskas un Rīgas pieteikumu kopīgai 2021.gada pasaules hokeja čempionāta rīkošanai iniciēja Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko. Pēc Savicka domām, kopīgajam pieteikumam ir labas izredzes uzvarēt un iegūt rīkotāju tiesības.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti