Saulieša rezultatīvā debijā HK «Mogo» līderu cīņā pārspēj HK «Prizma» hokejistus

HK "Mogo" trešdien Latvijas čempionāta līdervienību spēlē ar 3:2 savā laukumā uzvarēja HK "Prizma" hokejistus un nostiprinājās pirmajā vietā turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija.

Uzvarētājiem vārtus pirmajā spēlē kopš pievienošanās HK "Mogo" guva pieredzējušais Kaspars Saulietis un Artjoms Pankevičs, otrajā trešdaļā panākot 2:0 pārsvaru. HK "Prizma" pēdējā trešdaļā pēc Kristapa Riekstiņa precīzā metiena rezultāta starpību samazināja, savukārt perioda vidū Edijs Brahmanis panāca izlīdzinājumu.

Tomēr pēdējais vārds bija sakāms HK "Mogo", kam sešas minūtes pirms beigu svilpes uzvaras vārtus guva Vladimirs Mamonovs.

Saulietis pēc uzvaras intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka Latvijas čempionātā spēlēja pēc 13 gadu pauzes un priecājās satikt laukumā hokejistus, ar ko kopā savulaik sāka spēlēt.

Līderpozīcijas turnīra tabulā HK "Mogo" nodrošina 23 punkti deviņās spēlēs. HK "Prizma" rēķinā ir 19 punkti, turklāt otrās vietas īpašnieki aizvadījuši vienu spēli vairāk.

"Zemgale/LLU" trešdien Jelgavā ar 4:2 uzveica pastarīšus HK "Lido", turpretim HK "Liepāja" spēle pret HS "Rīga" netika pabeigta. Laukuma saimnieki Liepājā pēc otrās trešdaļas bija vadībā ar 2:1, taču pēc pārtraukuma spēle neatsākās, jo ledus netika sagatavots atbilstošā kvalitātē drošai spēlei.

Latvijas čempionātā regulārajā sezonā septiņas komandas līdz 2.martam izspēlēs sešus apļus. Izslēgšanas turnīrā cīņu turpinās četras labākās vienības.