Sanhosē «Sharks» spēj atspēlēties un panāk sērijā 1-2

Sanhosē “Sharks” vienība Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālspēlē sestdien papildlaikā izrāva uzvaru pār Pitsburgas ”Penguins” ar 3:2, tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām panākot 1-2, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu atklāja “Penguins” – spēles sestajā minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Bens Lavdžojs. Taču jau pēc dažām minūtēm Džastins Brauns panāca izlīdzinājumu. Otrā perioda beigās Patriks Hornkvists izvirzīja vadībā Pitsburgas vienību, taču trešajā spēles trešdaļā “Sharks”  spēlētājs Džoels Vords spēja panākt neizšķirt.

Spēles uzvarētājs tika noskaidrots papildlaikā, un šoreiz fortūna bija “Sharks” pusē – somu uzbrucējs Jonass Donskojs izcēlās ar precīzu metienu, nodrošinot “Sharks” vienībai pirmo uzvaru finālsērijā.

Nākamā Stenlija kausa izcīņas finālsērijas spēle jau pirmdien, 6. jūnijā.