Sanhosē «Sharks» bez Balcera pēcspēles metienu sērijā zaudē «Blues»

Latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" piektdien ar 1:2 pēcspēles metienos piekāpās Sentluisas "Blues". Zaudējumu "Sharks" piedzīvoja bez latvieša ierindā, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Balcers spēli izlaida traumas dēļ. Liepājnieks izlaidis četras no pēdējām piecām spēlēm, turklāt īsā laika posmā viņš guvis divus savstarpēji nesaistītus savainojumus.

Otrajā periodā "Sharks" izvirzījās vadībā, taču trešās trešdaļas ievadā "Blues" rezultātu izlīdzināja. Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos "Sharks" realizēja vienu no trim mēģinājumiem, kamēr pretinieki bija precīzi divas reizes.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 26 punktiem 28 spēlēs ieņem septīto vietu NHL Rietumu divīzijā. No izslēgšanas spēļu zonas jeb labāko četrinieka viņus šķir deviņi punkti.

Abas komandas atkārtoti tiksies vēlāk sestdien.