«Sabres» uzvaru sērija pārtrūkst spēlē pret Kolumbusas «Blue Jackets»

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība tomēr neturpināja savu uzvaru sēriju un sestdien papildlaikā ar 4:5 Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē piekāpās Kolumbusas “Blue Jackets”.

Jau pašā spēles ievadā vadībā izvirzījās “Sabres”, ar vārtu guvumu izceļoties Kailam Okposo, bet devītajā minūtē “Blue Jackets” rezultātu izlīdzināja, vārtus gūstot Pjēram Likam Dibuā. Taču līdz trešdaļas biegām Džefam Skineram izdevās “Sabres” atkal izvirzīt vadībā.

Otrajā trešdaļā aktīvi spēlēja “Blue Jackets”, gūstot trīs vārtus – savas iespējas realizēja Artēmijs Panarins, bet divi vārti Kema Atkinsona rēķinā. Savukārt trešajā trešdaļā “Sabres” atspēlējās – precīzi bija Džeisons Pominvils un Keisijs Mitlstads, un trešā trešdaļa noslēdzās ar neizšķirtu. Uzvarētāju nācās noskaidrot papildlaikā, kad “Blue Jackets” uzvaru nodrošināja Panarins.

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un, spēli noslēdzot, viņam bija neitrāls lietderības koeficients.

“Sabes” šobrīd ar 13 punktiem 11 spēlēs ierindojas NHL Austrumu konferences septītajā pozīcijā. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs otrdien, kad tiksies ar Kalgari “Flames” vienību.