«Sabres» noslēdz NHL sezonu ar zaudējumu «Panthers»

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” sestdien noslēdza sezonu ar zaudējumu Floridas “Panthers”, piekāpjoties ar rezultātu 3:4, liecina organizatoru informācija.

Šajā spēlē nepiedalījās Girgensons, tā kā vēl joprojām ārstējas pēc gūtā savainojuma.

Jau pirmajā spēles trešdaļā “Panthers” pārliecinoši izvirzījās vadībā, gūstot trīs vārtus. Otrais periods pagāja bez vārtu guvumiem, taču trešajā spēles intriga atjaunojās.

Vispirms vārtus guva Džeisons Pominvills, pēc tam vārtu starpību līdz minimumam samazināja Sems Reinhards. Nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām floridiešiem izdevās atgūt pārliecinošu vadību, taču spēles izskaņā ar vārtu guvumu izcēlās Raiens O’Reilijs.

“Sabres” noslēdza šo sezonu ar vājāko sniegumu visā līgā, 82 spēlēs sakrājot vien 62 punktus.

Girgensons šajā NHL sezonā spēlēja 71 spēlē, gūstot septiņus vārtus un veicot astoņas rezultatīvas piespēles. Zīmīgi, ka arī divās aizvadītajās sezonās Girgensonam bija identisks gūto vārtu skaits.