«Sabres» bez savainotā Girgensona piekāpjas Otavas «Senators»

Bufalo “Sabres”, nespēlējot savainotajam latviešu uzbrucējām Zemgum Girgensonam, trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar rezultātu 2:4 piekāpās Otavas “Senators”, liecina organizatoru informācija. Līdz ar to ir skaidrs, ka šo sezonu “Sabres” noslēgs ļoti neveiksmīgi – kā NHL vājākā komanda.

Spēles rezultātu jau 30. sekundē atklāja “Sabres” zvaigzne Raiens O’Railijs, taču ar to arī Bufalo vienības veiksme noslēdzās, jo jau pirmajā trešdaļā rezultātu izlīdzināja Makss Makormiks, vēlāk “Senators” vadībā izvirzīja Mets Dušeins, bet spēles 24. minūtē Raiens Dzingels guva jau trešos vārtus kanādiešu komandas labā.

Otrās trešdaļas beigās Kails Okposo samazināja rezultāta starpību, taču pašās spēles beigās Aleksandrs Burouzs atkal panāca divu vārtu starpību.

“Sabres” ar 62 punktiem, kas iekrāti 80 spēlēs, stabili ieņem Austrumu konferencē pēdējo vietu.

Nākamā cīņa “Sabres” būs piektdien pret Tampabejas “Lightning”, bet sezona noslēgsies sestdien, kad nūjas būs jākrusto ar Floridas “Panthers”.