«Sabres» bez Girgensona turpina zaudējumu sēriju

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” turpināja savu zaudējumu sēriju, sestdien ar 2:6 zaudējot Filadelfijas “Flyers” un ciešot jau piekto neveiksmi pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina organizatoru informācija. Tiesa gan, pats Zemgus šai spēlei netika pieteikts.

Džeks Aikels jau pirmajā periodā atklāja rezultātu, un pēc nepilnām astoņām minūtēm guva šajā spēlē jau otros vārtus, šķietami droši izvirzot "Sabres" vadībā. Tiesa gan, drīz pēc tam “Flyers” spēja samazināt rezultāta starpību, vārtus gūstot Džeimsam van Rīmsdaikam.

Otrā spēles trešdaļa “Sabres” aizvadīja neveiksmīgi, jo “Flyers” guva iespēju spēles rezultātu izlīdzināt, vārtus gūstot Ivanam Provorovam. Arī noslēdzošajā trešdaļā veiksme nebija “Sabres” sabiedrotā – “Flyers” vadībā izvirzīja Klods Žiro, un vēl pēc brīža Veina Simondsa precīzais trāpījums praktiski jau izšķīra spēles likteni. Bet arī ar to vēl nebija gana, jo "Flyers" spēja gūt vēl divus vārtus.

Girgensona pārstāvētā komanda šobrīd ar 38 punktiem, kas sakrāti 30 spēlēs, NHL Austrumu konferences trešajā pozīcijā.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs otrdien, kad krustos nūjas ar Losandželosas “Kings”.