«Sabres» bez Girgensona papildlaikā uzvar Bostonas «Bruins»

Bufalo “Sabres”  bez traumētā Zemga Girgensona sastāvā sestdien Macionālās hokeja līgas (NHL) spēlē papildlaikā ar 5:4 uzvarēja Bostonas “Bruins”. Uzvaras vārtus guva Raiens O’Railijs, liecina organizatoru informācija.

Girgensons traumas dēļ, ko guva 17. oktobrī spēlē pret Vegasas “Golden Knights”, izlaida jau otro spēli pēc kārtas. Ir cerības, ka latviešu uzbrucējs varētu atgriezties ierindā otrdien, kad vienībai būs spēle pret Detroitas “Red Wings”.

Līdz šim “Sabres” jauno NHL sezonu bija iesākusi diezgan neveiksmīgi, taču sestdien spēja atspēlēties no 1:4 un papildlaikā uzvarēt Bostonas “Bruins”.

Jau pirmajā trešdaļā “Sabres” nonāca iedzinējos ar 0:2, Arī otrajā pamanījās ielaist divus vārtus, taču rezultāta starpību izdevās samazināt, bet trešajā trešdaļā izdevās jau izlīdzināt rezultātu. Papildlaikā uzvaru Girgensona komandai atnesa Raiena O”Railija vārtu guvums.

Šobrīd “Sabres” pēc deviņām aizvadītām spēlēm NHL Austrumu konferencē ar sešiem punktiem 15. vietā.