Rīgas «Dinamo» zaudējumu sēriju pagarina Ņižņekamskā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" savā šī gada otrajā izbraukuma spēlē svētdien viesos ar rezultātu 2:3 piekāpās Ņižņekamskas "Ņeftehimik", ciešot piekto zaudējumu pēc kārtas.

Rīdzinieku labā vārtus guva Andris Džeriņš un Genādijs Stoļarovs.

"Ņeftehimik" hokejisti pirmajā periodā saimniekoja laukumā, neatstājot viesiem nekādas cerības un septiņu minūšu laikā gūstot trīs vārtus. Vispirms ripu tukšos vārtos raidīja Bulats Šafiguļlins, bet pēc tam no asa leņķa precīzs bija Pāvels Porjadins. Arī trešos vārtus mājiniekiem guva Porjadins, kurš nonāca viens pret Ivanu Naļimovu un panāca 3:0. Porjadinam abos vārtos asistēja bijušais rīdzinieks Brendons Makmilans.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē "Ņeftehimik" vārtsargs Jevgeņijs Ivaņņikovs aizvārtē pieļāva kļūdu, par ko tika sodīts. Daņila Larionovs no aizvārtes piespēlēja ripu uz zonas vidu, no kurienes precīzs bija Džeriņš, gūstot savus pirmos vārtus sezonā. Perioda turpinājumā "Dinamo" divreiz spēlēja vairākumā, taču savu pārsvaru izmantot nespēja.

Trešā nogriežņa pirmajā pusē pēc Džeriņa pārkāpuma "Dinamo" četras minūtes spēlēja mazākumā un izturēja. Perioda otrajā pusē, 52.minūtē, Stoļarovs ar tālu plaukstas metienu vēl vairāk samazināja laukuma saimnieku pārsvaru.

Jau divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Naļimovs tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju. Tiesa, šāds solis rezultātu nedeva un "Dinamo" maču zaudēja ar 2:3, bet pēc finālsvilpes abu komandu hokejisti laukuma stūrī nedaudz pagrūstijās.

Rīgas klubs ar 21 punktu 45 spēlēs ieņem pēdējo vietu līgā, kamēr "Ņeftehimik" ar 30 punktiem 46 mačos Austrumu konferencē ierindojas priekšpēdējā jeb 11.vietā.

Rīdziniekiem pēc spēles pret "Ņeftehimik" komandu izbraukumā paredzēti vēl trīs mači, pēdējo no tiem 23.janvārī aizvadot pret Maskavas "Dinamo".