Rīgas «Dinamo» zaudējumā pret «Traktor» neizglābjas pēc neveiksmīga spēles sākuma

Rīgas "Dinamo" ceturtdien mājās ar 3:4 zaudēja vienai no spēcīgākajām Austrumu konferences komandām Čeļabinskas "Traktor" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē un cieta ceturto neveiksmi pēc kārtas, liecina rīkotāju informācija. Pirmajā trešdaļā ielaiduši trīs bezatbildes vārtus, rīdzinieki sasparojās, tomēr nespēja izvairīties no zaudējuma.

Vārtus mājiniekiem guva Deniss Paršins, Miks Indrašis un Roberts Mamčics.

Laukuma saimnieki jau sestajā minūtē nonāca iedzinējos ar 0:2 un pirmo trešdaļu pabeidza ar trīs vārtu deficītu. "Dinamo" cietoksnī Zeinu Makintairu aizstāja Iļja Proskurjakovs un otrā perioda vidū Paršins realizēja skaitlisko pārsvaru, samazinot rezultāta starpību, taču "Traktor" ātri revanšējās un arī pēdējā pārtraukumā devās ar trīs vārtu pārsvaru.

"Dinamo" veiksmīgi sāka trešo periodu, Indrašim vēlreiz gūstot vārtus vairākumā, bet četrarpus minūtes pirms spēles beigām Mamčics vēl sadeldēja viesu pārsvaru līdz minimumam.

Arī abu komandu iepriekšējā spēlē sezonā Rīgas "Dinamo" oktobrī Čeļabinskā zaudēja (1:5).

Pēc zaudējuma iepriekšējā spēlē pret Maskavas apgabala "Vitjaz" rīdzinieku galvenais treneris Pēteris Skudra žurnālistiem teica, ka finanšu apsvērumu dēļ komandas sastāvā gaidāmas izmaiņas. Trešdien, 2.decembrī, "Dinamo" informēja par līguma noslēgšanu līdz sezonas beigām ar Krievijas uzbrucēju Gļebu Zirjanovu, bet atteikumu draftā iekļāva trīs citus uzbrucējus - Zeku Mičelu, Konstantīnu Komareku un Metu Vaitu.

Pirms došanās divu spēļu izbraukumā "Dinamo" piektdien vēl uzņems Roberta Bukarta pārstāvēto Čerepovecas "Severstaļ".

Ar 30 spēlēs gūtām četrām uzvarām Rīgas "Dinamo" ir pēdējā vietā līgā un Rietumu konferencē.