Rīgas «Dinamo» zaudē pēdējā izbraukuma noslēdzošajā spēlē

Ar Rīgas “Dinamo” sauso zaudējumu Astanas “Baris” vienībai noslēgusies šīs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārās sezonas izbraukumu sērija. Rīdzinieki zaudēja ar rezultātu 0:1, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultāts tika atklāts vien spēles 13. minūtē. Pirms tam uz noraidīto soliņa par pretinieka turēšanu ar rokām tika nosēdināts Gunārs Skvorcovs, un pretinieki šo skaitlisko pārsvaru izmantoja – ripu Jāņa Kalniņa sargātajos vārtos trieca Kevins Dalmens.

Otrās trešdaļas sākumā jau šķita, ka “Baris” rēķinā vēl viens vārtu guvums, taču nekā – ripa vārtos tika iemesta ar roku, tādēļ vārtu guvums netika ieskaitīts. Otrajā periodā rezultāts uz tablo nemainījās par spīti vairākkārtējiem noraidījumiem. Arī trešajā trešdaļā rīdziniekiem neizdevās lauzt spēles gaitu.

Ar 54 punktiem 58 spēlēs “Dinamo” nemainīgi ieņem KHL Rietumu konferences pēdējo vietu.

Rīgas” Dinamo” šajā sezonā vēl atlikušas divas spēles – 16. februārī “Arēnā Rīga” nūjas tiks krustotas ar Arta Ābola trenēto, Kristapa Sotnieka un Edgara Masaļska pārstāvēto Toljati “Lada” vienību, bet šī neveiksmīgā sezona tiks noslēgta 18. februārī, mēģinot uzvarēt Ņižņijkamskas “Neftehimik” vienību.