Rīgas «Dinamo» zaudē Karsuma un Daugaviņa pārstāvētajai «Spartak» vienībai

Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē svētdien ar 2:3 viesos piekāpās Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētājai, Oļega Znaroka trenētajai Maskavas “Spartak” vienībai, liecina organizatoru informācija.

Rezultātu jau spēles trešajā minūtē atklāja Aleksandrs Hohlačovs, realizējot vairākumu, ko maskaviešiem sagādāja Oskara Bārtuļa noraidījums. Nepilnas četras minūtes līdz trešdaļas beigām Iļja Zubovs rezultāta starpību palielināja.

Otrās trešdaļas ievadā “Spartak” vienībai jau trešais vārtu guvums, ko nokārtoja Ansels Gaļimovs. Spēles turpinājumā neiztika bez asumiem un abpusējiem noraidījumiem, taču rezultāts uz tablo nemainījās.

Trešās trešdaļas otrajā pusē situācija mainījās. No sākuma Vitālijs Pavlovs guva vārtus, bet pēc nepilnas minūtes Roberts Lipsbergs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, atstājot rīdziniekiem cerību.

"Dinamo" nomainīja vārstargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču izlīdzinājumu tā arī panākt neizdevās.

Karsums šajā spēlē nopelnīja noraidījumu 5+20 pēc tam, kad apmalē ietrieca "Dinamo" spēlētāju Brendonu Makmilanu.

Nākamo spēli "Dinamo" aizvadīs otrdien, kad savu skatītāju priekšā spēkosies ar Pekinas "Kuņluņ Red Star" vienību. Rīdzinieki vēl joprojām ieņem KHL Austrumu konferencē pēdēdjo vietu, spējot 22 aizvadītajās spēlēs sakrāt vien 16 punktus.