Rīgas «Dinamo» zaudē Habarovskā, ļaujot «Amur» pārtraukt zaudējumu sēriju

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” trešdien izbraukumā ar 1:2 piekāpās sezonu vāji iesākušajai Habarovskas “Amur” vienībai, sagādājot pretiniekiem pirmo uzvaru sezonā, liecina organizatoru informācija.

Rīdzinieki iedzinēju lomā nonāca jau spēles desmitajā minūtē, kad "Amur" vadībā izvirzīja Sergejs Tereščenko. Noraidījumiem bagātais pirmais periods noslēdzās ar "Dinamo" nepatīkamu rezultātu uz tablo – 0:1.

Otrās trešdaļas pēdējā minūtē rīdzinieki nopelnīja noraidījumu par spēles vilcināšanu, ko veikli izmantoja "Amur" – Valentīns Pjanovs trieca ripu Iļjas Prosukrjakova sargātajos vārtos, un periods noslēdzās ar amūriešu divu vārtu pārsvaru.

Tikai 56. minūtē rīdziniekiem izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimumam, Morganam Elisam gūstot vārtus. Lai gan spēles noslēgumā vārtsargs tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr rezultātu izlīdzināt rīdziniekiem neizdevās.

Jau ziņots, ka rīdziniekiem izdevies gūt tikai vienu uzvaru četrās aizvadītajās spēlēs, ar 4:3 uzvarot Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Podoļskas “Vitjaz”. Tikmēr piedzīvoti trīs zaudējumi: ar 2:3 Nursultanas “Barys”, ar 1:3 Jāņa Kalniņa pārstāvētajai Helsinku “Jokerit” un ar 3:4 Novosibirskas “Sibirj”. Tikmēr “Amur” iepriekš piedzīvojusi sešus zaudējumus.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs piektdien, atkal nūjas krustojot ar Nursultanas “Barys”.