Rīgas «Dinamo» uzvar Indraša pārstāvēto Maskavas «Dinamo»

Rīgas “Dinamo” otrdien savu skatītāju priekšā ar 4:2 uzvarēja Mika Indraša pārstāvēto Maskavas “Dinamo” vienību, liecina organizatoru informācija.

Jau pašā spēles ievadā “Dinamo” nokļuva mazākumā, ko meistarīgi izmantoja Daniils Tarasovs, izvirzot maskaviešus vadībā. Taču rīdzinieki nenolaida galvas, un, spēlējot vienādos sastāvos, rezultātu izlīdzināja Brendons Makmilans, gūstot vārtus spēles 14. minūtē. Pēc pirmās trešdaļas spēles rezultāts neizšķirts – 1:1.

Otrā trešdaļa pagāja rīdzinieku zīmē. Jau perioda 13. minūtē somu leģionārs Matiass Mītinens spēja izvirzīt rīdziniekus vadībā, un vēl pēc sešām nospēlētām minūtēm rīdzinieku pārsvaru palielināja Andris Džeriņš.

Trešās trešdaļas sākumā uz noraidīto soliņa tika apsēdināts Linuss Videls, vēl pēc brīža par klupināšanu tur nonāca Kristaps Sotnieks. Un rezultāta starpību sadeldēja līdz minimumam Iļja Ņikuļins. Maskaviešu prieki gan nebija ilgi, jo pēc dažām spēles minūtēm, realizējot spēli vairākumā, divu vārtu starpību rīdzinieku labā atguva Videls. Vēlāk, par spīti maskaviešu centieniem, spēles rezultāts nemainījās, un Rīgas "Dinamo" priecēja savus skatītājus ar vēl vienu uzvaru.

Šobrīd rīdzinieki ar piecās aizvadītās spēlēs sakrātiem septiņiem punktiem atrodas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences trešajā pozīcijā. Savukārt Maskavas "Dinamo" piecās spēlēs spēja sakrāt vien trīs punktus un Rietumu konferences tabulā noslīdēja uz desmito pozīciju.

Rīgas "Dinamo" dosies izbraukumā, kur tiksies ar Pekinas "Kuņluņ Red Star", Habarovskas "Amur" un Vladivastokas "Admiral".