Rīgas «Dinamo» turpina zaudējumu sēriju

Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē piekāpās ar 0:4 Jarsolavļas “Lokomotiv” vienībai, turpinot savu zaudējumu sēriju, liecina organizatoru informācija.

Rīgas “Dinamo” šis jau bija ceturtais zaudējums, lai gan šajā sezonā aizvadītas vien piecas spēles, un līdz ar to arī likumsakarīga komandas atrašanās vieta turnīra tabulā – Rietumu konferencē pastarīša loma.

Arturs Kajumocs jau ceturtajā minūtē izvirzīja “Lokomotiv” vadībā, bet jau pēc nepilnas minūtes Deniss Aleksejevs pārsvaru dubultoja. Jau sestajā minūtē rezultāts uz tablo bija 0:3, un šoreiz vārtu autors Georgijs Ivanovs.

“Dinamo” nomainīja vārtsargu Mateju Mahovski pret Juhanu Matsonu. Taču trīs minūtes līdz perioda beigām Pāvels Kraskovskis jau guva ceturtos vārtus “Loko” labā šajā mačā.