Rīgas «Dinamo» turpina zaudējumu sēriju arī Minskā, taču mājās ved punktu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pastarīte Normunda Sējēja trenētā Rīgas "Dinamo" ceturtdien izbraukuma spēlē Minskā turpināja zaudējumu sēriju, taču šoreiz vismaz pamatlaikā noturēja neizšķirtu un ļāva baltkrievu komandai tikt pie uzvaras tikai papildlaikā. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:2, līdz ar to rīdzinieki mājup ved vienu punku, liecina organizatoru informācija.

Jau otrajā spēles minūtē rīdzinieki palika mazākumā – par grūdienu apmalē uz divām minūtēm tika noraidīts Koltons Giliss. Taču šo mazākumu rīdzinieki izturēja, pateicoties Jakuba Sedlāčeka aktīvajai darbībai vārtos. Vērā ņemami momenti rīdziniekiem parādījās tikai trešdaļas vidū, taču uzdevuma augstumos bija minskiešu vārtsargs Bens Skrivenss. 17.minūtē rīdziniekiem bija iespēja spēlēt vairākumā, taču pretinieki neļāva radīt bīstamu apdraudējumu vārtiem.

Otro spēles trešdaļu aktīvi sāka rīdzinieki. 25. minūtē Rīgas “Dinamo” palika vairākumā, taču nespēja atklāt spēles rezultātu – vārtsargu neizdodas apspēlēt. Arī spēlējot vienādos sastāvos, rīdzinieki bija aktīvāki. 33. minūtē uz noraidīto soliņa tika apsēdināts Kristaps Zīle, pēc 50 sekundēm viņam piebiedrojās Guntis Galviņš. Tomēr šo mazākumu rīdzinieki izturēja. Minskieši turpināja uzbrukumu sēriju, un beidzot tas vainagojās panākumiem – spēles rezultātu atklāja Jevgenijs Koviršins. Tūlīt gan minskieši palika mazākumā, taču rīdziniekiem neizdevās izlīdzināt rezultātu.

Trešajā trešdaļā Rīgas "Dinamo" beidzot izdevās izlīdzināt rezultātu - Ralfam Freibergam asistējot, vārtus guva Lauris Dārziņš. Rīdzinieki turpināja ofensīvu, taču nesekmīgi. Spēles pamatlaika beigās par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju tika noraidīts Patriks Mallens. Taču spēles rezultāts pamatlaikā nemainījās.

Papildlaika pašā sākumā uzvaras vārtus Misnkas "Dinamo" labā guva Mets Elisons, kārtējo reizi atstājot rīdziniekus zaudētāju lomā.

Vēl joprojām Rīgas "Dinamo" ar trim punktiem astoņās spēlēs ir pēdējā vietā visā KHL.