Rīgas «Dinamo» turpina iet pa zaudējumu taku arī pret Krišjāņa Rēdliha «Kuņluņ Red Star»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) brāļu Rēdlihu derbijā Miķeļa pārstāvētā Rīgas „Dinamo” piektdien savās mājās ar 1:3 piekāpās Krišjāņa „Kuņluņ Red Star”. Dinamiešiem šis bija sestais zaudējums pēc kārtas, liecina KHL informācija.

Vārtus mājiniekiem trešajā periodā guva Andris Džeriņš, no iemetiena apļa raidot ripu vārtu tuvējā augšējā stūrī. Tobrīd „Dinamo” izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam.

Atlikušajā laikā „Dinamo” spēja izveidot vairākus bīstamus momentus, bet tos realizēt neizdevās. Pēdējā minūtē ripa ceļu atrada jau tukšos vārtos.

Viesi pa reizei bija precīzi katrā trešdaļa.

Sezonas pirmajā savstarpējā mačā Ķīnā rīdzinieki ar 4:2 pārspēja pretiniekus.

Veiksmīgu sezonu iesākušie „Dinamo” hokejisti pēc spēlētiem 16 mačiem ar 13 punktiem ieņem astoto vietu KHL Rietumu konferencē.

Tikmēr Krišjāņa Rēdliha pārstāvētā „Kuņluņ Red Star” ar 16 punktiem 16 spēlēs ir devītie Austrumu konferencē.

Nākamo maču Rīgas „Dinamo” svētdien mājās aizvadīs pret Vladivostokas „Admiral”.