Rīgas «Dinamo» sezonu uzsāks ar jaunu identitāti

Sākot 13. Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonu, Rīgas “Dinamo” hokejistiem būs jāpierod pie jauna dizaina krekliem un jauna logotipa, informē klubs.

Vizuālās Identitātes Idejas autors ir zviedru mākslinieks Daniels Karlmatcs, kurš ir slavens ar pasaulē populārā projekta “365 dienu izaicinājums” realizāciju, kurā, izmantojot simbolismu, viņš radoši izmantojot telpu un ģeometriju, radīja jaunus un atraktīvus logotipus. 

Kluba jaunās identitātes izstrādes procesā, kas ilga apmēram gadu, bija iesaistīti gan kluba pārstāvji, gan arī dizaina speciālisti. Jaunā logotipa pamatelementi ir trīs zvaigznes, vairogs un divi burti – “DR”. Logotips ir izstrādāts atbilstoši mūsdienu  moderna zīmola prasībām un lai tas būtu ērti pielietojums uz dažādām virsmām ar dažādiem izmēriem, neatkarīgi no pielietojuma veida. Jaunais logotips veiksmīgi iekļaujas mūsdienu dinamiskajā un modernajā zīmolu sistēmā. 

Ar kluba identitātes maiņu, klubs vēlas vēlreiz pasvītrot sporta būtību un akcentēt tā pamatvērtības – veselību, godīgumu, pievilcību un emocijas. Jaunā identitāte simbolizē kluba turpmākās attīstības vīziju, vienlaicīgi akcentējot Latvijai nozīmīgu simbolu izmantošanu.

AS “Dinamo Rīga” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis pauž: “Mēs vēlamies “Dinamo” kluba turpmāku attīstību, stabilitāti un izaugsmi. Kluba jaunā identitāte simbolizē mūsu vēlmi sasniegt šos mērķus ar mūsu darbu, attieksmi un vēlmi vienmēr cīnīties”.
Jaunais logo nozīmējot arī piederības un kopības sajūtu, kas došot papildus spēku turpināt iesākto ceļu. “Esmu ļoti gandarīts un vēlos pateikties visiem, kas ieguldīja darbu, laiku un enerģiju šo pārmaiņu veidošanā!'' piebildis Savickis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti