Rīgas «Dinamo» sausais zaudējums KHL līderiem Jaroslavļas «Lokomotiv»

Spraigā spēlē ceturtdien, 26. novembrī, Rīgas “Dinamo” piekāpās šobrīdējiem Kontinentālās hokeja līgas (KHL) līderiem Jaroslavļas “Lokomotiv” ar rezultātu 0:3. Visi centieni gūt kaut vienus vārtus šajā spēlē cieta neveiksmi.

Spēle iesākās raitā tempā. Jau spēles piektajā minūtē Rīgas “Dinamo” nonāca vairākumā, taču tā arī to nespēja realizēt un tūdaļ nonāca arī skaitliskajā mazākumā.  Devītajā minūtē līdzjutēji arēnā “Rīga” aizturēja elpu – “Lokomotiv” vārti, bet... Deniss Mosaļovs bija atradies vārtsarga laukumā, tādēļ rezultāts uz tablo palika nemainīgs – 0:0.

Kaspars Saulietis ielidināja pretinieku spēlētāju bortā un nopelnīja noraidījumu 5+20 minūtes. Šo mazākumu rīdzinieki nespēja izturēt – Stefana Krūnvāla metienu pielaboja Deniss Mosaļovs, un ripa ieslīdēja vārtos starp Jakuba Sedlāčeka kājsargiem. Spēle pilnā sastāvā noritēja daudz asāk un ātrāk, taču rīdzinieki izlauzties cauri “Lokomotiv” aizsardzībai nespēja.

Otrajā periodā Jaroslavļas komandai atkal izdevās apspēlēt rīdziniekus – vārtu pārsvaru dubultoja Aleksandrs Poluņins. Rīdzinieki sparojās, radot bīstamus metienus, taču vārtu guvumā tie nerezultējās.

Trešās trešdaļas sākumā lieliska iespēja tikt pie vārtu guvuma bija Mikam Indrašim, taču ripa lidoja pāri vārtiem. Pēc tam bija labi momenti Jaroslavļas komandai, taču arī tie nebija veiksmīgi realizēti. Spēles 49. minūtē gan “Lokomotiv” izdevās tikt pie trešo vārtu guvuma. Divas minūtes pirms spēles beigām rīdziniekiem atkal bija iespēja spēlēt vairākumā. Tomēr ripa nonāca tieši Sedlāčeka sargātajos vārtos, taču jau pēc tiesneša svilpes.

Pēc šīs spēles Rīgas “Dinamo” vēl joprojām KHL Rietumu konferencē ir pastarīšu lomā, 34 spēlēs gūstot vien 38 punktus. Savukārt Jaroslavļas “Lokomotiv” ar 72 punktiem 36 spēlēs atkal tabulas līderpozīcijās.

Nākamā “Dinamo” spēle svētdien, 29. novembrī, kad rīdziniekiem pretim stāsies Arta Ābola trenētā un Edgara Masaļska pārstāvētā Toljati “Lada”, kura šobrīd KHL Austrumu konferencē ierindojas 12. vietā.