Rīgas «Dinamo» pret Maskavas «Spartak» piedzīvo jau piekto zaudējumu pēc kārtas

Rīgas ''Dinamo'' svētdien Maskavā ar 2:3 zaudēja vietējam ''Spartak'' ciešot piekto zaudējumu pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēlēs.

Vārtus rīdziniekiem guva Tims Sestito un Miķelis Rēdlihs. ''Dinamo'' vārtus sargāja Jakubs Sedlāčeks, kurš atvairīja 22 metienus. Rīdzinieki uz mājinieku vārtiem izpildīja 28 metienus.

Pirmajā trešdaļā visus trīs vārtus komandas guva realizējot skaitlisko vairākumu - piektajā minūtē Igors Radulovs un desmitaja minūtē Igors Ļevickis pārspēja Sedlāčeku. Piecas sekundes pirms trešdaļas beigām ar precīzu metienu vārtu stūrī virs vārtsarga pleca izcēlās Sestito, kuram šie bija sestie vārti sezonā.

Pirms tam Sestito nopelnīja piecu minūšu sodu par kautiņu ar Romanu Tataļinu.

Otrā trešdaļa aizritēja abpusējos uzbrukumos, taču rezultāts nemainījās līdz trešajam periodam - 50. minūtes sākumam, kad Ati Engrēnu ar metienu kritienā pārspēja Rēdlihs. Neizšķirts turējās tikai nepilnas trīs minūtes, kad mājinieki atguva vadību pateicoties Dmitrija Korobova metienam no zilās līnijas aizturētā soda laikā.

Rietumu konferences turnīra tabulā "Dinamo" ar 16 punktiem noslīdējusi uz priekšpēdējo - 13.vietu, jo "Spartak", kam tagad 17 punkti, rīdziniekus apdzinuši.

"Dinamo" devies divu spēļu izbraukuma tūrē, kuras nākamā spēle rīdziniekiem paredzēta otrdien, 29.septembrī pret KHL čempioni Sanktpēterburgas SKA. Pret ''Spartak'' rīdzinieki spēlēs jau ceturtdien, 1.oktobrī savā laukumā ''Arēnā Rīga''.