Rīgas «Dinamo» pirmo reizi piedzīvo zaudējumu Ķīnā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas „Dinamo” pirmdien Šanhajā ar 1:3 piekāpās Artūra Kuldas pārstāvētajai Pekinas vienībai „Kuņluņ Red Star”, liecina organizatoru informācija. Šis „Dinamo” bija pirmais zaudējums „Kuņluņ Red Star” vienībai, spēlējot Ķīnā.

Vienīgos vārtus „Dinamo” labā guva Miks Indrašis.

Spēles sākumā aktīvāk uzbruka dinamieši, bet tomēr rezultātu atklāja mājinieki, kas spēja realizēt bīstamu pretuzbrukumu. Pirmajā trešdaļā Lauris Dārziņš skāra ripu Jāņa Kalniņa vārtu priekšā, pēc kā tā atrada ceļu vārtos. Pēc otro vārtu zaudējuma Kalniņu vārtos aizstāja lietuvietis Mantas Armalis.

Otrajā perioda komandas apmainījās vairākiem bīstamiem momentiem, tomēr nevienai no vienībām mainīt rezultātu neizdevās.

Trešā perioda sākuma „Dinamo” ieguva tiesības spēlēt skaitliskajā vairākumā, ko prata izmantot Indrašis. Tomēr „Dinamo” prieki nebija ilgi, jo vien pāris minūtes vēlāk mājinieki atjaunoja divu vārtu pārsvaru, pirmo reizi šajā spēlē pārspējot Armali.

Ar 35 punktiem 41 spēlē Rīgas „Dinamo” ieņem 13. vietu KHL Rietumu konferencē.