Rīgas «Dinamo» pirmajā mājas spēlē ielaiž sešus vārtus, zaudē «Traktor» hokejistiem

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" trešdien 14.sezonas pirmajā mājas spēlē ar rezultātu 1:6 zaudēja Čeļabinskas "Traktor" vienībai.

Rīdziniekiem ar gūtiem vārtiem atzīmējās Gunārs Skvorcovs.

Pirmie šajā mačā vārtus guva viesi, kad pēc nospēlētām četrām minūtēm ātru uzbrukumu noslēdza Tomāšs Hika, kurš izmantoja haosu pie "Dinamo" vārtiem un sekmēja ripas nonākšanu mērķī. Nepilnas divas minūtes pirms pirmā perioda beigām, viesiem otro reizi mačā spēlējot vairākumā, Tēmu Pulkinens izmantoja situāciju, kurā Matejs Mahovskis nepaspēja pārvietoties vārtos, un panāca 2:0.

Otrā perioda otrajā minūtē "Dinamo" zaudēja ripu savā aizsardzības zonā un Jevgeņijs Kuļiks ar metienu bez ripas apstādināšanas no iemetienu apļa guva viesiem vēl vienus vārtus. Nepilnas trīs minūtes vēlāk pretinieku vārtsargs Romans Vills atsita uz kreiso pusi Ginta Meijas mesto ripu un Skvorcovs meta tukšajā vārtu stūrī - 1:3.

Trešdaļas septītajā minūtē aizturētā soda laikā Ņikitia Tertišins panāca jau 4:1, bet perioda un mača vidū pie vārtiem ripu saņēma Lukāšs Sedlāks, kurš ar pāris māņkustībām nodrošināja viesiem jau četru "golu" pārsvaru.

Trešā perioda otrajā minūtē Emīls Puarjē pie "Traktor" vārtiem izvicināja dūres ar Vitāliju Abramovu, noguldot pretinieku uz ledus. Enerģiju gan no tā "Dinamo" neieguva, turklāt perioda ceturtajā minūtē Pulkinens ar zibenīgu metienu panāca jau 6:1 "Taktor" labā.

Atlikušajā laikā "Dinamo" nespēja mainīt rezultātu, tajā skaitā nerealizējot mača beigu daļā nopelnīto vairākumu.

Rīgas klubs ar diviem punktiem četrās spēlēs ieņem desmito vietu Rietumu konferencē.

"Dinamo" sezonu sāka ar trīs izbraukuma spēlēm - vispirms tika piedzīvoti minimāli zaudējumi 2:3 pret Jaroslavļas "Lokomotiv" un Maskavas CSKA komandām, bet pēc tam gūta uzvara 6:5 pār Pekinas "Kuņluņ Red Star" vienību.

"Traktor" līdz šim bija aizvadījusi divas spēles un arī abas noslēgušās ar vienu vārtu starpību. Vispirms Čeļabinskas hokejisti mājās ar 3:2 papildlaikā pārspēja Novosibirskas "Sibrij", bet turpinājumā viesos ar 4:5 pagarinājumā zaudēja Helsinku "Jokerit".

Mājas spēļu turpinājumā Rīgas klubs tiksies ar "Lokomotiv", Ņižņijnovgorodas "Torpedo" un Nursultanas "Baris" komandām.