Rīgas «Dinamo» pirmajā KHL sezonas mājas spēlē iepriecina līdzjutējus ar uzvaru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas „Dinamo” sestdien aizvadīja sezonas pirmo mājas spēli, ar 3:0 pārspējot Novosibirskas „Sibirj”, liecina organizatoru informācija. Šī „Dinamo” bija otrā uzvara sezonas pirmajās trīs spēlēs.

Vārtus „Dinamo” labā guva Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs un Linuss Videls, kam arī divas rezultatīvas piespēles.

Jau mača ievadā vārtus pēc Videla piespēles guva Dārziņš. Trešdaļas turpinājumā divas minūtes mazākumā izturēja mājinieki, taču tad teju četras minūtes vairākumā varēja spēlēt „Dinamo”. Otrā vairākuma laikā precīzs bija Rēdlihs.

Otrajā trešdaļā abām komandām bija iespējas gūt vārtus, taču rezultāts saglabājās nemainīgs.

Trešā perioda vidusdaļā no vārtu priekšas vairākumā precīzs bija Videls, taču pretinieku treneris pieprasīja tiesnešiem izvērtēt, vai nav bijis zonas pārkāpums. Pēc video izskatīšanas tiesneši atzina, ka vārti gūti pareizi, līdz ar to vēl vienu divu minūšu sodu saņēma viesi.

Jaunie KHL noteikumi paredz, ja zonas pārkāpuma izskatīšana pieprasīta nepamatoti, tad komanda tiek sodīta ar divu minūšu noraidījumu.

Pēc trim aizvadītiem mači „Dinamo” ieņem sesto vietu KHL rietumos. Rīgas vienība trīs spēlēs guvusi divas uzvaras jeb četrus punktus pēc jaunās punktu skaitīšanas sistēmas.