Rīgas «Dinamo» pieveic arī Kazaņas klubu un pirmoreiz svin trīs uzvaru sēriju

Lieliski darbojoties mazākumā, Rīgas "Dinamo" pirmdien mājās ar 2:0 pieveica vienu no Austrumu konferences spēcīgākajām komandām Kazaņas "Ak Bars" un pirmoreiz Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonā izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas, liecina organizatoru informācija.

Oskars Cibuļskis un Māris Bičevskis "Arēnā Rīga" guva pa vieniem vārtiem pirmajās divās trešdaļās, savukārt vārtos teicami darbojās Jānis Kalniņš, pirmoreiz karjerā paliekot nepārspēts KHL spēlē. Visus 24 metienus atvairījušo Kalniņu likumsakarīgi atzina par labāko "Dinamo" sastāvā.

Laukuma saimnieki pirmajā trešdaļā gandrīz sešas minūtes pēc kārtas izturēja skaitliskajā mazākumā, turklāt neļaujot pretiniekiem uzbrukumos tikt pie labām metienu iespējām. Toties drīz vien pēc mazākuma beigām Cibuļskis gandrīz no zilās līnijas trāpīja Emila Garipova vārtu tālajā augšējā stūrī.

Bīstamāk skaitliskā vairākumā "Ak Bars" darbojās otrās trešdaļas vidū, taču vārtos nevainojams bija Kalniņš. Turklāt mazākumā izdevās gūt otros vārtus, kad Bičevskis rezultatīvi noslēdza pretuzbrukumu. Trešdaļas beigās atklātākā hokejā abām komandām bija iespējas, kas palika neizmantotas.

Nesteidzīgā tempā ritējušā pēdējā trešdaļā "Dinamo" novērsa visas briesmas saviem vārtiem un arī pēdējā "Ak Bars" ofensīva mača izskaņā palika bez rezultāta.

Ar 30 spēlēs nodrošinātiem 27 punktiem un astoņām uzvarām Latvijas klubs Rietumu konferencē arvien ir pēdējā vietā. Nākamās divas spēles "Dinamo" šonedēļ aizvadīs izbraukumā pret vēl divām Rietumu konferences lejasgala komandām, ceturtdien tiekoties ar Bratislavas "Slovan", bet sestdien - ar Zagrebas "Medveščak".

KHL regulārajā čempionātā spēlē astoņu valstu 29 klubi no Krievijas, Latvijas, Baltkrievijas, Horvātijas, Kazahstānas, Ķīnas, Slovākijas un Somijas. Regulārajā čempionātā līdz 18.februārim katrai komandai jāaizvada pa 60 spēlēm. Ar katru pretinieku klubs spēlēs mājās un viesos, kā arī aizvadīs četras papildu cīņas ar divām savas divīzijas komandām. "Dinamo" vairāk spēļu būs ar Helsinku "Jokerit" un Minskas "Dinamo". KHL Gagarina kausa ieguvēji kļūs zināmi ne vēlāk kā 20.aprīlī.