Rīgas «Dinamo» piekāpjas trenera Hārtlija vadītajiem «Avangard» hokejistiem

Rīgas "Dinamo" pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, ielaižot trīs vārtus trešajā trešdaļā vienas minūtes un četru sekunžu laikā, piedzīvoja neveiksmi izbraukumā. Rīgas komanda ar rezultātu 1:4 piekāpās Boba Hārtlija trenētajai Omskas "Avangard", kas pagājušajā sezonā izcīnīja KHL čempiontitulu.

Vienīgos vārtus "Dinamo" labā guva Metjū Lorito.

Rīdzinieki tika pie iespējas spēlēt vairākumā pēc "Avangard" skaitliskā vairākuma pārkāpuma. Spēles devītajā minūtē vairākumu izdevās realizēt Lorito, kurš ripu raidīja vārtos pēc Rīsa Skārleta metiena.

Trīs minūtes pēc gūtajiem vārtiem pie vēl viena vairākuma tika "Dinamo", tomēr rīdziniekiem neizdevās izmantot arī šo vairākumu.

Otrajā trešdaļā Rīgas komandai vairākkārt izdevās uzkavēties pretinieku aizsardzības zonā un raidīt metienus vārtu virzienā. Pie teicamām vārtu gūšanas iespējām tika gan Nikolajs Jeļisejevs, gan Hanters Šinkaruks, bet ripa līdz vārtiem ceļu neatrada.

Tuvojoties otrās trešdaļas izskaņai mājinieki tika pie iespējas panākt neizšķirtu, taču "Dinamo" vārtos precīzi spēlēja Juhans Matsons. Lai arī otrajā trešdaļā statistikā fiksēti tikai pieci metieni pa "Avangard" vārtiem, viesu komanda uzbrukumā pavadīja daudz vairāk laika.

Noslēdzošās trešdaļās ievadā vārtus pēc spēcīga plaukstas metiena guva Arsēnijs Gricjuks un panāca neizšķirtu.

Vien 46 sekundes pēc pirmā vārtu guvuma otros vārtus spēlē tādā pašā situācijā guva Gricjuks, un vēl pēc 18 sekundēm rezultāts jau bija 3:1 mājinieku labā pēc tā kā vārtu priekšā, mainot metiena trajektoriju, ripu vārtos raidīja Iļja Kablukovs .

Pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem Matsona vietā vārtos stājās Jūliuss Hudāčeks.

Rīgas "Dinamo" pēc ielaistajiem vārtiem mērķtiecīgi devās uz "Avangard" vārtiem, taču atkal ripa neatrada ceļu vārtos, bet gan atsitās pret vārtu pārliktni.

Spēles 54.minūtē noraidījumu par pretinieka turēšanu ar nūju nopelnīja Emīls Puarjē un, spēlējot vairākumā, ceturtos vārtus "Avangard" labā guva Olivers Kaski.

Pēdējā spēles minūtē pie brīva metiena pretinieku vārtu priekšā tika Lorito, taču ripa lidoja garām vārtiem.

Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas "Dinamo" ar izcīnītiem 29 punktiem 35 spēlēs ieņem 11.vietu.

Pēc šī mača komanda atgriezīsies Rīgā, kur aizvadīs četras mājas spēles pēc kārtas, pirmajā no tām 8.decembrī tiekoties ar Habarovskas "Amur".