Rīgas «Dinamo» piekāpjas «Baris», Pavlovs gūst vārtus

Pagalam neveiksmīgi Rīgas “Dinamo” atsāka sezonu pēc izlašu pārtraukuma, izbraukumā ar rezultātu 5:1 piekāpjoties Kazahstānas vienībai Astanas “Baris". Vienīgos vārtus “Dinamo” labā guva Vitālijs Pavlovs.

Pirmajā spēles trešdaļā nevienai no komandām raidīt ripu vārtos tā arī neizdevās. Daži bīstami momenti bija gan Astanas “Baris” hokejisti, gan arī Rīgas “Dinamo” puišiem, taču vārtsargu sniegums bija pārliecinošs.

Otrā perioda sākums bija veiksmīgs “Baris” komandai. “Dinamo” neizdevās izmest ripu no aizsardzības zonas. Vārtsargam Jūakimam Ēriksonam izdodas tikt galā ar pirmo metienu, taču pie atlēkušās ripas tiek Vadims Krasnoslobodcevs, un viņam izdodas izvirzīt “Baris” komandu vadībā ar rezultātu 1:0. Rīgas “Dinamo” turpināja aktīvu cīņu, veidoja momentus, bet rezultāts uz tablo nemainījās līdz pat trešdaļas beigām.

Trešajā trešdaļā “Baris” burtiski sagrāva “Dinamo”. Jau pirmajā minūtē Kazahstānas komanda dubultoja pārsvaru – Naidžels Douss no kreisā iemetiena punkta raidīja ripu tālākajā vārtu stūrī. Trešos vārtus guva Dastins Boids, bet ceturtos tikai minūti vēlāk – Konstantīns Romānovs. Tikai sešas minūtes līdz spēles beigām “Baris” panāca rezultātu 5:0 – precīzs bija Romāns Starčenko.

Taču “Dinamo” nepadevās. Kristapa Sotnieka metienu pielaboja Vitālijs Pavlovs, un rīdziniekiem izdevās samazināt vārtu pārsvaru. Jāpiebilst, ka tie bija pirmie vārti Pavlova kontā pēc diskvalifikācijas soda izciešanas.