Rīgas «Dinamo» piekāpjas arī Ķīnas KHL klubam

Pēc izlašu pārtraukuma otrdien mājas spēļu sēriju uzsāka RĪgas "Dinamo", piekāpjoties "Kuņluņ Red Star" ar rezultātu 2:5, liecina organizatoru informācija. Šī bija pirmā reize, kas rīdzinieki krustoja nūjas ar Ķīnas hokejistiem.

Spēles pirmā trešdaļa iesākās ar Rīgas “Dinamo” pārsvaru. Taču spēles rezultāts tika atklāts devītajā minūtē, kad atlēkušo ripu “Kuņluņ Red Star” vārtos raidīja Krievijas leģionārs Pjotrs Sčastļivijs.

Otrā trešdaļa vairs nebūt nebija rīdziniekiem par labu, lai gan momentu netrūka. Taču veiksme bija Pekinas kluba sabiedrotā. 25. minūtē, spēlējot vairākumā, izdevību izlīdzināt rezultātu garām nelaida Linuss Videls. 32. minūtē, spējot vienādos sastāvos, ar vārtu guvumu izcēlās Čeds Rau, bet trešais vārtu guvums “Kuņluņ Red Star” kontā pateicoties Martinam Bakošam, spēlējot vairākumā. Otrās trešdaļas beigās rīdzinieki nopelnīja iespēju spēlēt vairākumā, taču tas ar vārtu guvumu nerealizējās.

Tieši otrādi – spēlējot mazākumā, trešās trešdaļas sākumā ceturtos vārtus Ķīnas kluba labā guva Oļegs Jašins. Iegūstot skaitlisko vairākumu, vārtsargs Jakubs Sedlāčeks tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, taču rezultātā vēl viens vārtu zaudējums – Rau iemeta ripu tukšos vārtos. Taču nedaudz vārtu starpību samazināja Patrika Malena metiens.

Ar 18 punktiem 27 spēlēs Rīgas “Dinamo” ir KHL Austrumu konferences pastarīte. Taču visā līgā tā ieņem priekšpēdējo pozīciju – 17 punkti 28 spēlēs ir Novokuzņeckas “Metalurg” vienībai.