Rīgas «Dinamo» piedzīvo zaudējumu pret «Lokomotiv»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” sestdien ar 1:4 piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv” vienībai, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultāts tika atklāts 13. minūtē, kad precīzs bija Lauris Dārziņš, izvirzot rīdziniekus vadībā. Bet jau pēc divām minūtēm pretinieki revanšējās – vārtus guva Temu Pulkinens. Bet pirmās trešdaļas beigās Pāvels Kraskovskis izvirzīja “Lokomotiv” vadībā.

Otrās trešdaļas ievadā precīzs bija Daniils Misjuļs, bet 33. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Artems Iļjenko, un otrajā pārtraukumā jaroslavļieši jau devās ar drošu trīs vārtu pārsvaru.

Trešajā trešdaļā ripa trāpīja pretinieku vārtos, aktīvi darbojoties Kristapam Zīlem, taču vārti netiek ieskaitīti un rezultāts uz tablo nemainījās līdz pat spēles beigām.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs 12. janvārī, Rīgā tiekoties ar Maskavas CSKA. Rīdzinieki 42 spēlēs spējuši iekrāt vien 21 punktu, kas komandu ierindo pēdējā vietā visā līgā.