Rīgas «Dinamo» piedzīvo sezonā pirmo zaudējumu savu skatītāju priekšā

Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" trešdiena saspringtā mačā savu skatītāju priekšā ar 2:3 piekāpās Jaroslavļas "Lokomotiv", liecina KHL informācija. Rīgas vienībai šis bija pirmais zaudējums mājas spēlēs.

Vārtus Rīgas "Dinamo" labā guva Dāvids Ulstrēms un Brendons Makmilans.

Spēles rezultātu mača sestajā minūtē atklāja zviedru hokejists Ulstrēms, kurš vārtus guva neilgi pēc vairākuma beigām.

Perioda otrajā pusē vēl divas vairākuma iespējas bija mājiniekiem, taču pārsvaru dubultot viņiem neizdevās. Tieši pretēji, "Lokomotiv" prata rezultātu izlīdzināt.

Otrā puslaika ievadā Kristaps Sotnieks saņēma divas minūtes par ripas turēšanu, kam sekoja vēl divas soda minūtes par nesportisku uzvedību, reaģējot uz šo tiesneša lēmumu. Pēc divām minūtēm noraidījumu guva arī Vitālijs Pavlovs. Spēlējot piecatā pret trim, viesi prata pirmo reizi izvirzīties vadībā.

Perioda pēdējā minūtē vairākuma iespēju guva dinamieši. Uzreiz "Dinamo" to izmantot neizdevās, taču pēdējā sekundē vārtus guva Makmilans, kurš acīgi pamanīja nepiespiestu ripu zem pretinieku vārtsarga un iestūma to vārtos. Tiesneši gan ilgi izvērtēja šo situāciju, taču pēc video analīzes vārti tika atzīti par korekti gūtiem.

Dodoties uz ģērbtuvēm, pamatīgā vārdu apmaiņā ar pretiniekiem iesaistījās Miķelis Rēdlihs, kurš, vēl esot uz soliņa, uzsāka dialogu ar pretiniekiem. Diskusija turpinājās arī uz ledus, komandas biedriem cenšoties nomierināt iekarsušos partnerus. Beigās tiesneši iejaucās un palīdzēja sportistiem atrast ceļu uz savām ģērbtuvēm.

Trešo periodu veiksmīgi iesāka Jaroslavļas komanda, kas ātri vien atjaunoja pārsvaru uz tablo.

Turpinājumā iniciatīvu izdevās pārņemt mājiniekiem, taču rezultātu izlīdzināt viņi nespēja.

Līdz šim septiņas spēlēs "Dinamo" izdevies iekrāt sešus punktus, kas dod desmito vietu KHL Rietumu konferencē.